Umeblowanie werandy.

Mając duży, piękny dom, nie tylko trzeba zadbać o jego zewnętrzny wystrój, ale także o jest wnętrze. Umeblowane pokoje, kuchnia, jadalnia, to rzeczy o których zawsze się pamięta, by były wysprzątane, umeblowane, idealnie zaplanowane. Ale czy nie macie uczucia, że o czymś zapominacie? Pamiętajmy, że liczy się także to co jest poza naszym domem, a jednocześnie będąc jego częścią. Chodzi mi o takie pomieszczenie, jeśli można to tak nazwać, weranda. Tak, właśnie weranda, jest miejscem w całym domu, gdzie być może rzadko się na niej bywa, bo tylko sezonowo. Ale postarajmy się o niej pamiętać, choćby z tego względu, że na dobrze umeblowanej i rozplanowanej werandzie, można spędzić cudowne chwile wraz z rodziną czy ze znajomymi.

Jak umeblować werandę, co w niej umieścić, jak rozplanować przedmioty. To najczęstsze pytania zadawane przez większość ludzi. Warto jest pamiętać, żebyśmy przez przypadek nie zagracili werandy, stawiając na niej nie potrzebne ilości ławek, krzeseł, czy stolików. Obecnie bardzo popularna jest moda minimalistyczna. Jak najmniej przedmiotów tym lepiej. Jednak, czy jest to dobre rozwiązanie? Oczywiście , że tak, ale trzeba podejść do niego z głową. Ważne, by nie przesadzić w tej minimalistce, ograniczając się do jednego stołu i dwóch krzeseł. Wybierając meble na werandę, sugerujmy się zarówno jej rozmiarem jak tez wystrojem. Jeśli zazwyczaj, przyjmujemy dużą ilość gości, to zamiast kilku krzeseł i małego okrągłego, czy prostokątnego stołu, możemy kupić i wstawić dużą ławę, czy tez kuchenny narożnik wraz z dużym, długim stołem. Jeśli chodzi o narożnik. Nie bójmy się go wstawiać. Na rynku istnieje wiele narożników, które nie wyglądają na kuchenne.

Jeśli Wasi goście stawiają na estetykę, zawsze krzesła, łatwy, czy stoły można wzbogacić o konkretne dodatki, jak poduszki, kwiaty, subtelne zasłonki. Nie zawsze, werandę musi wyglądać pokój, ale warto zadbać tez o jej atmosferę i charakter w jakim zostanie urządzona. Pozostaje mi tylko życzyć Państwu powodzenia.

 

Możesz również polubić

Dodaj komentarz